Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno arena | 3 etapas | E. Miliūno projektas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ niekada tuo neabejojau (išskyrus vietų skaičių).

    Kema, tikiuosi dar nepamiršai, nes aš pamiršti tikrai neketinu

    Papildomai: čia ir čia.
    Paskutinis taisė ; 2008.02.08, 15:39.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      Parašė Rodyti pranešimą
      /\ niekada tuo neabejojau (išskyrus vietų skaičių).

      Kema, tikiuosi dar nepamiršai, nes aš pamiršti tikrai neketinu

      Papildomai: čia ir čia.
      , jokių problemų, sutarta tai sutarta

      Bet turbūt sutinki, kad dar reiktų šiek tiek palaukti, pagal lažybų sąlygas
      gera gyventi gerai

      Comment


        Jei pradės statyti arenos pamatus, tai gal net nunešiu litų į arenos sąskaitą

        Comment


          Parašė somis Rodyti pranešimą
          Jei pradės statyti arenos pamatus, tai gal net nunešiu litų į arenos sąskaitą
          Įtariu, tada jau bus ne litai, o eurai

          Comment


            Parašė Vikis Rodyti pranešimą
            Įtariu, tada jau bus ne litai, o eurai
            Jau geriau tikėkimės, kad tai bus litai, kitaip Kaunas čempionatą matys kaip savo ausis

            Comment


              molotov:
              man įdomu, kur LKF Lietuvoj ras kitą 15-16k vietų areną finalui? Juk aiškiai buvo surašyti reikalavimai, ir tam Siemens arena netiks. O apie sportimą tikiuosi niekas nenori galvoti.

              Comment


                Jau kazkaip seniai naujienu buvo..greiciau ta tilta pabaigtu...

                Comment


                  Parašė somis Rodyti pranešimą
                  molotov:
                  man įdomu, kur LKF Lietuvoj ras kitą 15-16k vietų areną finalui? Juk aiškiai buvo surašyti reikalavimai, ir tam Siemens arena netiks. O apie sportimą tikiuosi niekas nenori galvoti.
                  Vietu skaicius yra ne vienintelis reikalavimas.

                  Manau kad viesbuciu kambariu skaiciaus reikalavimo finalui Kaunas nelabai atitinka
                  Great is Ok, but Amazing would be Great

                  Comment


                    Parašė Shaolinas Rodyti pranešimą
                    Vietu skaicius yra ne vienintelis reikalavimas.

                    Manau kad viesbuciu kambariu skaiciaus reikalavimo finalui Kaunas nelabai atitinka
                    Daugiau pasidomek, kiek siuo metu yra statomu ar rekonstruojamu viesbuciu

                    Comment


                      Parašė Shaolinas Rodyti pranešimą
                      Vietu skaicius yra ne vienintelis reikalavimas.

                      Manau kad viesbuciu kambariu skaiciaus reikalavimo finalui Kaunas nelabai atitinka
                      Viešbučių statybų banga, Vilnių užklupusi prieš 5 metus, atsirito į Kauną. Kai kurie verslininkai prognozuoja, kad viešbučių plėtra bus spartesnė nei poreikis.

                      Naujas viešbutis turėtų atsirasti prie autobusų stoties, taip pat Laisvės alėjoje bei dar pora, praneša LTV „Panorama“.
                      EKČ 2011 finalas vyks Kaune, Nacionalinėje arenoje
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Vilnius mėgsta krepšinį, bet ne Kauną

                        Renaldas Jakubauskas (renaldas.jakubauskas@verslozinios.lt, tel.: 2526349)

                        Valdžios institucijos skuba pakeisti savo pačių priimtas nuostatas, kurios dabar užkerta kelią su ES fondų parama statyti daugiau nei 10.000 žiūrovų vietų turinčius Kauno miesto pramogų ir sporto rūmus.

                        Pagal projektą būsimojoje Kauno arenoje turėtų tilpti beveik 15.000 žiūrovų, tačiau dar nepradėjus statybų ėmė bliukšti puoselėtos viltys statyti rūmus pasinaudojant ES parama, nes Ūkio misterijos patvirtintoje Sanglaudos skatinimo veiksmų programoje, kurią vėliau palaimino ir Briuselis, numatyta, kad į paramą gali pretenduoti tik 5.000–10.000 vietų turintys sporto objektai.

                        „Susitarėme, kad iki kovo 1 d. Ūkio ir Finansų ministerijos pateiks reikalingus programos pakeitimus, t. y. vietų skaičius bus padidintas iki 14.600, o paramos suma – nuo 40 mln. iki 50 mln. Lt“, – VŽ sako Vytautas Juškus, premjero patarėjas.
                        Optimistiškai nusiteikęs p. Juškus tikina, kad nusiuntus dokumentus į Briuselį vėliau vyks ir atsakingas asmuo, kad dokumentai neužsigulėtų ES biurokratų stalčiuose ir sprendimas būtų priimtas kuo greičiau. Jis tikisi, kad procesus paspartins ir lietuvių europarlamentarų, taip pat eurokomisarės Dalios Grybauskaitės tarpininkavimas.

                        Įtarimai dėl interesų

                        Viešumon iškilęs faktas, kad ES parama galima tik iki 10.000 vietų turintiems sporto objektams, didesnės arenos laukiančius Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo atstovus su Arvydu Saboniu priešakyje sausį paskatino aplankyti premjerą Gediminą Kirkilą. Veiksmų ėmėsi ir Seimo Antikorupcijos komisija: ji kreipėsi į premjerą ir ūkio ministrą klausdama, kodėl Ūkio ministerijos patvirtintoje programoje atsirado apribojimas, dėl kurio Kauno miesto savivaldybė netenka galimybės pasinaudoti ES struktūrinių fondų parama.

                        Rimantas Dagys, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas, VŽ vakar tvirtino, kad kol kas jokio atsakymo negavo, tačiau aplinkybes ir toliau aiškinsis.
                        „Tai neturėtų praslysti pro pirštus, nes, kiek dalyvavau Vyriausybės strateginio planavimo komiteto posėdžiuose, ten tik iškildavo daugiau klausimų, nes net sekretoriai negalėjo paaiškinti, kaip atsirado tie apribojimai. Jie atsirado vasarą, liepos mėnesį, nors dar pavasarį, kai buvo svarstoma programa, jų nebuvo“, – sako p. Dagys.

                        Anot Antikorupcijos komisijos pirmininko, tokie apribojimai kelia įtarimų, jie neatsiranda „lygioje vietoje“, o nežinoti apie arenos statybas, jos vietų skaičių buvo sunku.
                        „Žinojome apie arenos statybas, apie reikalavimus ir staiga atsiranda apribojimų. Juos pasiskiriame patys sau, jų nereikalauja net Briuselis. Šis klausimas vertas tyrimo, nes turi tiesioginės įtakos, čia slypi įvairūs interesai“, – mano p. Dagys.

                        Galėjo nenorėti

                        Gediminas Navikauskas, UAB A. Sabonio „Žalgirio“ krepšinio centro generalinis direktorius, taip pat nevienareikšmiškai linkęs vertinti atsiradusį apribojimą ir nemano, kad tai buvo paprasčiausia pražiopsota.
                        „Šis faktas nebuvo pražiopsotas. Matyt, kam nors nepatiko, kad Kaune gali būti daugiau kaip 10.000 vietų arena“, – mano p. Navikauskas.

                        Anot jo, seniai žinoma, kad Lietuvoje vyks 2011-ųjų Europos krepšinio čempionatas, todėl turėtų būti žinoma, kokie reikalavimai keliami arenoms ir kad finalui reikalinga 12.500 vietų arena. Tokios arenos Lietuvoje nėra.
                        „Jei žinome, kad Europos krepšinio čempionato finalui nustatyti tokie reikalavimai, žinome, kad bus statoma tokia arena Kaune, ir programoje numatomi apribojimai, tai kažkas čia yra ne taip“, – dėsto p. Navikauskas.
                        "Verslo žinios"
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Argi taip sunku spaudai issiaiskinti, kokie valdininkai irase ta punkta. Ne tokius dalykus issiaiskina, o cia keliu pavardziu nesugeba paskelbti. Negi taip Vainausko bijoma ?
                          Paskutinis taisė antitotalitarizmus; 2008.02.11, 09:01.

                          Comment


                            noretu - issiaiskintu, bet cia Lietuva, todel neverta tiketis stebuklu...

                            Comment


                              Parašė maserati Rodyti pranešimą
                              noretu - issiaiskintu, bet cia Lietuva, todel neverta tiketis stebuklu...
                              O kur stebuklai iš tikrųjų vyksta? Problemų netrūksta niekur, tad nebūtina sukt tos sugedusios plolkštelės ir pasitaikius kiekvienai progai pakartot tą nuvalkiotą frazę. Mano nuomone, vien tai, kad tokie dalykai keliami į viešumą ir bus atliekamas tyrimas yra sveikos teisės sistemos bruožai.
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                tai gerbiami vilniečiai, pas jumi juk viskas vietoje. Eikite po departamentus, ir atkaskite, kas įrašė tą punktą

                                Comment


                                  Cia gal is situ kazkas, tik aisku jei jie dirbo tuo metu :

                                  http://www.ukmin.lt/lt/Apie/kontaktai.php

                                  Europos Sąjungos reikalų ir Vidaus rinkos koordinavimo departamentas
                                  Departamento direktorius Martynas Barysas 517 262 9006 m.barysas@ukmin.lt ( siose pareigose dirba nuo 2005 m.)

                                  Europos Sąjungos reikalų skyrius
                                  Skyriaus vedėja Giedrė Kuodytė-Mirkienė 516 262 2105 g.kuodyte@ukmin.lt
                                  Paskutinis taisė antitotalitarizmus; 2008.02.11, 13:09.

                                  Comment


                                    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                    O kur stebuklai iš tikrųjų vyksta? Problemų netrūksta niekur, tad nebūtina sukt tos sugedusios plolkštelės ir pasitaikius kiekvienai progai pakartot tą nuvalkiotą frazę. Mano nuomone, vien tai, kad tokie dalykai keliami į viešumą ir bus atliekamas tyrimas yra sveikos teisės sistemos bruožai.
                                    Mano nuomone vien tai, kad Lietuvos sostines Vilniaus jegos nori ir sugeba taip gedingai kenkti Kauno ir visos Lietuvos interesams parodo absoliutu sostines issigimima, supuvima ir neisivaizduojama goduma bei pavyda. Zemas poelgis ir smirdantis reikalas ponai vilnieciai.

                                    Comment


                                      O kodėl keičia 10 000 vietų apribojimą į 14600? Geriau panaikintų ir viskas, rami galva, gal sugalvos kasnors padidint vietų skaičiu. tikiuosi

                                      p.s. į kurios konfiguracijos vietų skaičiu atsižvelgiama, man įdomu, ar yra paminėta? krepšinio? l.ritulio? koncertų? biurokratizmas ždž.

                                      Comment


                                        Parašė RHCP@ Rodyti pranešimą
                                        O kodėl keičia 10 000 vietų apribojimą į 14600?
                                        Todėl, kad ir toliau noriu marinuoti reikalus
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Parašė vlk Rodyti pranešimą
                                          Mano nuomone vien tai, kad Lietuvos sostines Vilniaus jegos nori ir sugeba taip gedingai kenkti Kauno ir visos Lietuvos interesams parodo absoliutu sostines issigimima, supuvima ir neisivaizduojama goduma bei pavyda. Zemas poelgis ir smirdantis reikalas ponai vilnieciai.
                                          Deja, visiškas korupcijos lygio sumažinimas yra ilgas ir sudėtingas procesas, o visiškas išnaikinimas yra galbūt neįmanomas. Beje, nuostatos atsiradimo aplinkybės bent kol kas nėra žinomos, tad prieš darant išvadas geriau sulaukti bent kokių nors tyrimo rezultatų.
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X